| Output Power | 40KW 50KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | Deutz |
| Power(Prime/Standby) | 20kw 24kw 30kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60hz |
| Current | Depending on power |
| Voltage | 220v-480v |
| Output Power | 400KW 500KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinese brand for optional |
| Power(Prime/Standby) | 10KVA to 200KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Speed | 1500RPM /1800RPM |
| Cylinder type | 4 cylinder 6 cylinder 4 stroke |
| Power(Prime/Standby) | 45KVA to 400KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Speed | 1500RPM /1800RPM |
| Cylinder type | 4 cylinder 6 cylinder |
| Power(Prime/Standby) | 5KVA/5.5KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Output Power | 110kw 138KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinese brand for optional |
| Light type | 4X400W / 4X1000W metal halide |
|---|---|
| Engine type | diesel power , 186FA air cooled , single cylinder, 4 stroke |
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |