| Output Power | 20KW 25KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v Optional |
| Engine | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinese Brand For Optional |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek For Optional |
| Output Power | 80KVA / 64KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220/380V |
| Engine | Original UK Perkins 1104A-44TG2 |
| Alternator | Original Stamford / Mecc Alte |
| Output Power | 80KVA / 64KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220/380V |
| Engine | Original UK Perkins 1104A-44TG2 |
| Alternator | Original Stamford / Mecc Alte |
| Output Power | 1000KVA /800KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220/400V 230/430 240/415 Optional |
| Engine | Original UK Perkins |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek For Optional |
| Output Power | 80KVA / 64KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220/380V 230/400V |
| Engine | Original UK Perkins 1104A-44TG2 |
| Alternator | Original Stamford Alternator |
| Output Power | 1000KVA /800KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220/400V 230/430 240/415 Optional |
| Engine | Original UK Perkins |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek For Optional |
| Rated Power | 650KVA/520KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220/380V,127/220V |
| Engine | Original Perkins /2806A-E18TAG2 |
| Alternator | Original Stamford / Mecc Alte |
| Output Power | 280KW 350KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v Optional |
| Engine | Perkins/2206C-E13TAG2 |
| Alternator | Stamford |
| Engine Brand | Perkins |
|---|---|
| Prime Power | 24KW 30KVA |
| Genset Model | GP33PS |
| Standby Power | 26KW 33KVA |
| Engine Model | 1103A-33G |
| Output Power | 160KW 200KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v Optional |
| Engine | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinese Brand For Optional |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek For Optional |