| Model | PD12ST |
|---|---|
| Certificate | CE/ISO9001 |
| 10kva Generator Type | Portable / Soundproof Silent Type |
| 10kva Generator Warranty | 12 Months/1000 Hours |
| Starting Method | Mechanical Or Electronic |
| Model | PD6500T |
|---|---|
| Certificate | CE/ISO9001 |
| Starting Method | Mechanical Or Electronic |
| Color | Depend |
| Cooling System | Air Cooling |
| Power(Prime/Standby) | 5kva/5kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 4 Stroke |
| Power(Prime/Standby) | 5kva/5kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 4 Stroke |
| Power(Prime/Standby) | 5kva/5kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 4 Stroke |
| Power(Prime/Standby) | 5kva/5kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 4 Stroke |
| Power(Prime/Standby) | 5kva/5kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 4 Stroke |
| Engine | 2V80 |
|---|---|
| Canopy | Super Silent |
| Warranty | 1 Year Or 1000 Hours |
| Certificates | CE, ISO |
| Optional | ATS |
| Engine | 2V80 |
|---|---|
| Canopy | Super Silent |
| Warranty | 1 Year Or 1000 Hours |
| Certificates | CE, ISO |
| Optional | ATS |
| Power(Prime/Standby) | 5kva/5kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 4 Stroke |