| Power(Prime/Standby) | 30KVA/ 24KW |
|---|---|
| Frequency | 50HZ / 60HZ |
| Current | 50A |
| Voltage | 220/380V 230/400V |
| Engine | RAYWIN ENGINE |
| Power Rate | 5KW |
|---|---|
| Frequency | 50HZ/60HZ |
| Engine Model | 186FAE |
| Voltage | 230 |
| Alternator | Option |
| Power Rate | 10KVA |
|---|---|
| Frequency | 50HZ/60HZ |
| Engine | PowerFriend 292F |
| Voltage | 230/400 |
| Alternator | 100% Copper |
| Engine | CUMMINS/FPT Diesel Generator Set Smartgen |
|---|---|
| Alternator | Copy Stamford |
| Controller | Smartgen 6110 |
| Phase | 3 Phase |
| Warranty | ONE Year |
| Output Power | 80kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v Optional |
| Engine | Lovol |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek For Optional |
| Output Power | 25kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v Optional |
| Engine | Lovol |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek For Optional |
| Output Power | 17KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v Optional |
| Engine | Chinese FAWDE/ Xichai |
| Genset Type | Open Type, Silent Type |
| Output Power | 12KW 15KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v Optional |
| Engine | Perkins |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek For Optional |
| Output Power | 1000KVA /800KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220/400V 230/430 240/415 Optional |
| Engine | Original UK Perkins |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek For Optional |
| Output Power | 22kw - 112kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v Optional |
| Engine | LOVOL |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek For Optional |