| Power(Prime/Standby) | 5kva/5kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 4 Stroke |
| Power(Prime/Standby) | 5kva/5kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 4 Stroke |
| Power(Prime/Standby) | 5kva/5kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 4 Stroke |
| Power(Prime/Standby) | 5kva/5kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 4 Stroke |
| Power(Prime/Standby) | 5kva/5kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 4 Stroke |
| Power(Prime/Standby) | 5kva/5kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 4 Stroke |
| Power(Prime/Standby) | 25KVA - 150KVA |
|---|---|
| Frequency | 50HZ / 60HZ |
| Current | 50A-300A |
| Voltage | 220/380V |
| Engine | FOTON LOVOL |
| Model | PD50(80/100)D(E) |
|---|---|
| Certificate | CE/ISO9001 |
| Power Factor | 0.8 |
| Max Suction (m) | 8m |
| Engine Model | 170F(E)/178F(E)/186FA(E) |
| Main Data | 2inch, 3inch, 4inch |
|---|---|
| Suction | 50 To 100 M³ |
| Rated Power | 2.8, 4, 6.3KW |
| Engine | 170F(E), 178F(E), 186F(E) |
| Alternator | 100% Copper |
| Power(Prime/Standby) | 8.5KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 36.9A |
| Voltage | 220/230/240V |
| Engine | 192FB/P-E |