| Rated Power | 220KW/275KVA |
|---|---|
| Frequency | 50HZ / 60HZ |
| Current | 396A |
| Voltage | 220/380V, 230V/400V, 240V/415V |
| Engine | FPT FPT/ C87TE1D |
| Output Power | 360kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v Optional |
| Engine | FPT |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek For Optional |
| Model | GP440FPS |
|---|---|
| Prime | 320KW 400KVA |
| Standby | 352KW 440KVA |
| Rated Gen-set Output | 220/380V 50Hz |
| Dimension (L×W×H)mm | 4800x1400x2230mm |
| Rated Power | 40kw / 50kva |
|---|---|
| Frequency | 50HZ / 60HZ |
| Electric Current | 72A |
| Voltage | 220/380V, 230V/400V, 240V/415V |
| Engine | FPT FPT/ NEF45Am1A |
| Power(Prime/Standby) | 200KW/250KVA |
|---|---|
| Frequency | 50HZ / 60HZ |
| Voltage | 220/380V |
| Engine | Italy FPT FPT Motor |
| Controller | Deepsea / ComAp / Harsen / Smartgen 6120 |
| Prime Power | 80kw 100kva |
|---|---|
| Frequency | 50HZ |
| Engine Model | FPT FPT/NEF45TM2A |
| Voltage | 230/400V |
| Alternator | MECC ALTE/ECP34-2S/4 |
| Genset Model | GP220FPS |
|---|---|
| Engine Brand | FPT |
| Engine Model | FPT FPT / NEF67TM7 |
| Prime Power | 160KW 200KVA |
| Standby Power | 176KW 220KVA |
| Power(Prime/Standby) | 50-200KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60hz |
| Current | Depending On Power |
| Voltage | 220v-440v |
| Engine | Cummins |
| Power(Prime/Standby) | 1.7KW/2KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 180A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FA |
| Rated Power | 400KW/500KVA |
|---|---|
| Frequency | 50HZ / 60HZ |
| Current | 720A |
| Voltage | 220/380V, 230V/400V, 240V/415V |
| Engine | FPT/ (ITALY) |