| Output Power | 1.7kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v Optional |
| Engine | 186F |
| Alternator | 100% Copper |
| Rated Power | 200KVA /160KW |
|---|---|
| Standby Power | 220KVA /176KW |
| Engine | Italy FPT C9 |
| Alternator | Stamford / MECC ALTE |
| Controler Panel | DeepSea / Smartgen |
| Output Power | 360kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v Optional |
| Engine | FPT |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek For Optional |
| Rated Power | 300KW/375KVA |
|---|---|
| Frequency | 50HZ / 60HZ |
| Current | 540A |
| Voltage | 220/380V, 230V/400V, 240V/415V |
| Engine | FPT/ (ITALY) CURSOR13TE2A |
| Rated Power | 80KW /100KVA |
|---|---|
| Frequency | 50HZ / 60HZ |
| Current | 144A |
| Voltage | 220/380V, 230V/400V, 240V/415V |
| Engine | FPT FPT/NEF67Sm1 |
| Rated Power | 220KW |
|---|---|
| Frequency | 50HZ / 60HZ |
| Current | 396A |
| Voltage | 220/380V, 230V/400V, 240V/415V |
| Engine | FPT FPT/ C87TE1D |
| Rated Power | 300KW/375KVA |
|---|---|
| Frequency | 50HZ / 60HZ |
| Current | 540A |
| Voltage | 220/380V, 230V/400V, 240V/415V |
| Engine | Euro Italy FPT/ (ITALY) CURSOR13TE2A |
| Rated Power | 220KW/275KVA |
|---|---|
| Frequency | 50HZ / 60HZ |
| Current | 396A |
| Voltage | 220/380V, 230V/400V, 240V/415V |
| Engine | FPT FPT/ C87TE1D |
| Power(Prime/Standby) | 80KW 100KVA |
|---|---|
| Frequency | 50HZ |
| Current | 144A |
| Voltage | 230/400V |
| Engine | FPT/NEF67Sm1 |
| Engine Brand | FPT |
|---|---|
| Prime Power | 320kW 400KVA |
| Genset Model | GP440FPS |
| Standby Power | 352kW 440KVA |
| Engine Model | C13 |