| Power Rate | 200KW |
|---|---|
| Frequency | 50HZ/60HZ |
| Engine | FPT FPT/CURSOR87TE3 |
| Voltage | 230/400 |
| Alternator | Stamford/stamford Type |
| Power(Prime/Standby) | 2.7KW/3KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 6A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 178F |
| Power(Standby) | Standby 150kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60hz |
| Current | Depending On Power |
| Voltage | 220v-440v |
| Engine | Cummins |
| Power(Prime/Standby) | 250KW/ 313KVA 280KW/344KVA |
|---|---|
| Frequency | 50HZ / 60HZ |
| Current | 450A |
| Voltage | 220/380V 230/400V 240/415V |
| Engine | FPT / C9 |
| Power(Prime/Standby) | 240KW/ 300KVA |
|---|---|
| Frequency | 50HZ / 60HZ |
| Current | 432A |
| Voltage | 220/380V |
| Engine | Cummins /MTAA11-G3 |
| Phase Number | 3 |
|---|---|
| Power Factor | 0.8 |
| Engine Model | FPT FPT/CURSOR87TE3 |
| Genset Structure | SILENT |
| Insulation Class | H |
| Rated Power | 60KW/75KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | From 220v To 690v For You Choose |
| Engine | FPT/Italy |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek For Optional |
| Engine Brand | FPT |
|---|---|
| Genset Model | GP481FPS |
| Prime Power | 350KW 413KVA |
| Standby Power | 385KW 481KVA |
| Engine Model | FPT FPT/ C13TE3A |
| Power(Prime/Standby) | 3KVA/3KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 300A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 2V86 Diesel Engine Air Cooled |
| Output Power | 6KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v Optional |
| Engine | 188FAE |
| Alternator | 100% Copper |