| Power(Prime/Standby) | 1.7KW/2KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 180A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FA |
| Power(Prime/Standby) | 50-200KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60hz |
| Current | Depending On Power |
| Voltage | 220v-440v |
| Engine | Cummins |
| Power(Prime/Standby) | 50-200KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60hz |
| Current | Depending On Power |
| Voltage | 220v-440v |
| Engine | Cummins |
| Output Power | 280KW 350KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v Optional |
| Engine | FPT |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek For Optional |
| Rated Power | 320KW/400KVA |
|---|---|
| Frequency | 50HZ / 60HZ |
| Current | 576A |
| Voltage | 220/380V, 230V/400V, 240V/415V |
| Engine | Euro Italy FPT/ (ITALY) |
| Rated Power | 40kw / 50kva |
|---|---|
| Frequency | 50HZ / 60HZ |
| Current | 72A |
| Voltage | 220/380V, 230V/400V, 240V/415V |
| Engine | FPT FPT/ NEF45Am1A |
| Rated Power | 60kw/75kva |
|---|---|
| Frequency | 50HZ / 60HZ |
| Current | 108A |
| Voltage | 220/380V, 230V/400V, 240V/415V |
| Engine | FPT FPT/ NEF45Sm2A |
| Output Power | 5kva |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v Optional |
| Engine | Chinese |
| Alternator | 100% Copper |
| Rated Power | 160KW |
|---|---|
| Frequency | 50HZ / 60HZ |
| Current | 288A |
| Voltage | 220/380V, 230V/400V, 240V/415V |
| Engine | FPT/ NEF67TM7 |
| Output Power | 6KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v Optional |
| Engine | 188F |
| Alternator | 100% Copper |