| Power(Prime/Standby) | 300KW/375KVA |
|---|---|
| Frequency | 50HZ / 60HZ |
| Current | 540A |
| Voltage | 220/380V |
| Engine | Cummins / NTA855-G7 |
| Rated Power | 320KW/400KVA |
|---|---|
| Frequency | 50HZ / 60HZ |
| Current | 576A |
| Voltage | 220/380V, 230V/400V, 240V/415V |
| Engine | Euro Italy FPT/ (ITALY) |
| Rated Power | 60kw/75kva |
|---|---|
| Frequency | 50HZ / 60HZ |
| Current | 108A |
| Voltage | 220/380V, 230V/400V, 240V/415V |
| Engine | FPT FPT/ NEF45Sm2A |
| Power(Prime/Standby) | 3KVA / 3.5KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Welding Capacity | 30A-300A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 2V86 Diesel Engine 2 Cylinder 4 Stroke |
| Output Power | 48KW 60KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v Optional |
| Engine | Perkins |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek For Optional |
| Output Power | 20KW 25KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v Optional |
| Engine | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinese Brand For Optional |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek For Optional |
| Rated Frequency (Hz) | 50/60 |
|---|---|
| Rated Voltage (v) | 230 120/240 230/400v 277/480V(depend) |
| Rated Output Power(kW) | 6/7 |
| Max Power(kW) | 7.0/7.5 |
| Phase Number | Single Phase Or Three Phase |
| Rated Frequency (Hz) | 50/60 |
|---|---|
| Rated Voltage (v) | 230 120/240 230/400v 277/480V(depend) |
| Rated Output Power(kW) | 5.2 5.7 |
| Max Power(kW) | 5.7 6.2 |
| Phase Number | Single Phase Or Three Phase |
| Power(Prime/Standby) | 5KVA 10KVA 15KVA 20KVA 30KVA |
|---|---|
| Standby Power | 5.5KVA / 11 KVA / 17KVA /22KVA /33KVA |
| Current | 10A-60 |
| Voltage | 220/380V |
| Engine | Chinese Engine KOFO/ FAW/ WEICHAI/YUCHAI |
| Cooling System | Water Cooled |
|---|---|
| Fuel Tank | 8 Hours Running |
| Speed Govern | Electronic |
| Speed | 1500rpm/1800rpm |
| ATS | Optional |