| Power(Prime/Standby) | 30KW/38KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60hz |
| Current | 54A |
| Voltage | 220v-480v |
| Engine | FAW XICHAI ENGINE / 4DX22-50D |
| Power(Prime/Standby) | 1.7KW/2KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 190A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 1 Cylinder 4 Stroke Motor ,diesel Power |
| Power(Prime/Standby) | 5000W/5KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE, 1 Cylinder , Electric Engine |
| Power(Prime/Standby) | 5000W/5KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE |
| Power(Prime/Standby) | 4.5KVA /4.5KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FA |
| Power(Prime/Standby) | 4.5KVA /4.5KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FA |
| Power(Prime/Standby) | 100KW/125KVA |
|---|---|
| Frequency | 50hz |
| Current | 180Amps |
| Voltage | 220v-690v |
| Engine | Cummins 6BTAA5.9-G2 |
| Power(Prime/Standby) | 6KW/6KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE |
| Power(Prime/Standby) | 5000W / 5KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 1 Cylinder 4 Stroke |
| Power(Prime/Standby) | 64KW/80KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60hz |
| Current | 115Amps |
| Voltage | 220v-690v |
| Engine | Cummins 6BT5.9-G1 |