| Power(Prime/Standby) | 250KVA 200KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60hz |
| Current | 360A |
| Voltage | 220v/380V, 230V/400V |
| Engine | Perkins/1506A-E88TAG3 |
| Engine | Cummins / 4BT3.9-G2 |
|---|---|
| Frequency | 50/60hz |
| Current | Depending On Power |
| Voltage | 220v-690v |
| Noise Level | 65dBA@7m |
| Power(Prime/Standby) | 5000W/5500W |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FA |
| Power(Prime) | 2000KVA/1600KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60hz |
| Current | 2880A |
| Voltage | 220/380V, 240V,400V |
| Engine | Perkins-4016TAG2A |
| Power(Prime/Standby) | 1.7KW/2KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 190A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 1 Cylinder 4 Stroke Engine |
| Power(Prime/Standby) | 5000W/5KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE |
| Power(Prime/Standby) | 30KVA/ 24KW |
|---|---|
| Frequency | 50HZ / 60HZ |
| Current | 50A |
| Voltage | 220/380V 230/400V |
| Engine | Cummins / 4B3.9-G1 |
| Power(Prime/Standby) | 2KW /2 KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 5A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 178F |
| Standby Power | 6.5KVA / 6KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE , 1 Cylinder Air Cooled Diesel Engine |
| Power(Prime/Standby) | 500KVA 400KW |
|---|---|
| Standby Power | 550KVA 440KW |
| Frenquency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v-690v |
| Engine | DCEC/CCEC/USA Cummins |