| Power(Prime/Standby) | 25KVA / 20 KW |
|---|---|
| Frequency | 50HZ / 60HZ |
| Current | 36A |
| Voltage | 220/380V,230/240V |
| Engine | Cummins Engine/ 4B3.9-G1 |
| Power(Prime/Standby) | 6KW/6.2KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 15A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 188F |
| Rated Power | 20KVA/16KW |
|---|---|
| Standby Power | 22KVA/ /18KW |
| Engine | Cummins Diesel Engine 4B3.9-G1 |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controler Panel | DeepSea / Smartgen/ Harseen |
| Power(Prime/Standby) | 5KVA /5KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FA |
| Power(Prime/Standby) | 20kva To 200kva |
|---|---|
| Standby Power | 22kva To 220kva |
| Current | 50A To 500A |
| Voltage | 220/380V |
| Engine | Foton Lovol Diesel Engine |
| Output Power | 1000KVA /800KW |
|---|---|
| Frequency | 50HZ |
| Voltage | 220/400V 230/430 240/415 Optional |
| Engine | Cummins |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek For Optional |
| Generator Type | 40 Foot Container Canopy |
|---|---|
| Engine Model | Cummins KTA50-GS8 |
| Alternator | STAMFORD / MECC ALTE |
| Controller | DEEPSEA 7320 |
| Fuel Tank | 6 Hours At 100% Loading |
| Power(Prime/Standby) | 32kw/40kva |
|---|---|
| Frequency | 50HZ |
| Current | 57.6A |
| Voltage | 220/380V |
| Engine | Cummins / 4BT3.9-G1 |
| Power(Prime/Standby) | 7000W /7000KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 15A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 192FAE |
| Power(Prime/Standby) | 25-200kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60hz |
| Current | Depending On Power |
| Voltage | 220v-690v |
| Engine | Ricardo |