| Rated Power | 50KW To 300KW |
|---|---|
| Standby Power | 55KW To 330KW |
| Engine | YUCHAI Diesel Engine |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controler Panel | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Power Rate | 1200KW |
|---|---|
| Frequency | 50HZ/60HZ |
| Engine Model | KTA50-GS8 |
| Voltage | 230/400 |
| Alternator | STAMFORD /PI734C |
| Power(Prime/Standby) | 6KW/7KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 35A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 2V86 , 2 Cylinder Diesel Engine |
| Rated Power | 50KW To 300KW |
|---|---|
| Standby Power | 55KW To 330KW |
| Engine | YUCHAI Diesel Engine |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controler Panel | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Rated Power | 50KW To 300KW |
|---|---|
| Standby Power | 55KW To 330KW |
| Engine | YUCHAI Diesel Engine |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controler Panel | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Rated Power | 50KVA /40 KW |
|---|---|
| Standby Power | 55KVA/ 44 KW |
| Engine | Ricardo KOFO Diesel Engine |
| Alternator | Copy Stamford |
| Controler Panel | Smartgen |
| Power(Prime/Standby) | 13KW / 13KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 54A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 2V92 , 2 Cylinder Diesel Motor , Air Cooled |
| Power(Prime/Standby) | 8kw / 8kva |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 32A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 198F , 1 Cylinder , 4 Stroke , Diesel Engine |
| Power(Prime/Standby) | 5000W/5KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE, 1 Cylinder , Diesel Engine |
| Power(Prime/Standby) | 13KW / 13KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 54A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 2V92 , 2 Cylinder Diesel Motor , Air Cooled |