| Rated Power | 30KVA/24KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220/380V |
| Engine | Chinese YANGDONG Diesel Motor |
| Alternator | Original Stamford / Mecc Alte |
| Rated Power | 500kva / 400kw |
|---|---|
| Standby Power | 550kva / 440kw |
| Engine | Cummins Diesel Engine KTA19-G4 |
| Alternator | Stamford |
| Controller | DeepSea 7320 |
| Power(Prime/Standby) | 13KW / 13KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 54A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 2V92 , 2 Cylinder Diesel Motor , Air Cooled |
| Rated Power | 800kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 400V |
| Engine | Cummins |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek For Optional |
| Generator Type | Portable/Homeuse Genset |
|---|---|
| Engine Model | PowerFriend/188FAGE |
| Net Weight | 170kg |
| Warranty | 12 Months/1000 Hours |
| Power Factor | 1 |
| Power(Prime/Standby) | 8KW/10KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 2V86 , 2 Cylinder Diesel Engine |
| Rated Power | 63KVA /50 KW |
|---|---|
| Standby Power | 70KVA/ 55 KW |
| Engine | KOFO Diesel Engine |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controler Panel | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Rated Power | 125KVA /100 KW |
|---|---|
| Standby Power | 137KVA/ 110KW |
| Engine | YUCHAI Diesel Motor |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controler Panel | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |
| Engine | Original Korea Doosan Diesel Motor |
|---|---|
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controler Panel | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |
| Air Breaker | MCCB DLIXI 3 Pole Or 4 Pole |
| Warranty | 1 Year Or 1000 Hours |
| Rated Power | 250KVA /200 KW |
|---|---|
| Standby Power | 275KVA/ 220KW |
| Engine | Original Korea Doosan Diesel Motor |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controler Panel | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |