| Rated Power | 125KVA /100 KW |
|---|---|
| Standby Power | 137KVA/ 110KW |
| Engine | YUCHAI Diesel Motor |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controler Panel | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |
| Rated Power | 50KW To 300KW |
|---|---|
| Standby Power | 55KW To 330KW |
| Engine | YUCHAI Diesel Engine |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controler Panel | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Rated Power | 120KVA /96 KW |
|---|---|
| Standby Power | 132KVA/ 106KW |
| Engine | WEICHAI KOFO Diesel Engine |
| Alternator | Copy Stamford |
| Controler Panel | Smartgen 6120 |
| Air Breaker | MCCB DLIXI 3 Pole |
|---|---|
| Rated Power | 30KVA / 24KW |
| Standby Power | 33KVA/ 26KW |
| Warranty | 1 Year Or 1000 Hours |
| Engine | Ricardo KOFO Diesel Engine |
| Power(Prime/Standby) | 6000W |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 15A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 188F Air Cooled Diesel Engine |
| Rated Power | 80kw/100kva |
|---|---|
| Standby Power | 88kw/110kva |
| Engine | YUCHAI Diesel Motor |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controler Panel | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |
| Power(Prime/Standby) | 12KW / 12KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 54A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 2V92 , 2 Cylinder Diesel Motor , Air Cooled |
| Rated Power | 125KVA /100 KW |
|---|---|
| Standby Power | 137KVA/ 110KW |
| Engine | YUCHAI Diesel Motor |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controler Panel | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |
| Rated Power | 63KVA /50 KW |
|---|---|
| Standby Power | 70KVA/ 55 KW |
| Engine | YUCHAI Diesel Engine YC4D85Z-D20 |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controler Panel | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Power(Prime/Standby) | 1.7KW/2KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 190A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 1 Cylinder 4 Stroke Motor ,diesel Power |