| Product Name | Diesel Generator |
|---|---|
| Prime Power | 11/14 12/15 (Kw/Kva) |
| Standby Power | 12/15 12.5/16 (Kw/Kva) |
| Genset Model | PD15ST3 |
| Engine Model | 292F |
| Product Name | Diesel Generator |
|---|---|
| Prime Power | 11 11.5 (Kw/Kva) |
| Genset Model | PD15ST |
| Engine Features | 2 Cylinder, 4-stroke, Air-cooled |
| Engine Model | 292F |
| Product Name | Diesel Generator |
|---|---|
| Engine Brand | Cummins |
| Prime Power/KVA | 220KW 275KVA |
| Engine Model | NTA855-G1A |
| Voltage | 220/380V |
| Rated Power | 50KW To 300KW |
|---|---|
| Standby Power | 55KW To 330KW |
| Engine | YUCHAI Diesel Engine |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controler Panel | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Product Name | Diesel Generator |
|---|---|
| Prime Power | 6.5kw 7kw |
| Engine Features | Single Cylinder, 4-stroke, Air-cooled |
| Engine Model | 192FAGE |
| Staring System | Electric Start |
| Product Name | Diesel Generator |
|---|---|
| Prime Power(KVA/KW) | 250KW 313KVA |
| Engine Model | NTA855-G1B |
| Standby Power | 275KW 344KVA |
| Rated Voltage | 230/400V |
| Product Name | Diesel Generator |
|---|---|
| Prime Power | 12 12 (Kw/Kva) |
| Genset Model | PD15ST |
| Engine Features | 2 Cylinder, 4-stroke, Air-cooled |
| Engine Model | 292F |
| Product Name | Diesel Generator |
|---|---|
| Prime Power | 11kw 12kva |
| Genset Model | PD15ST3 |
| Engine Features | 2 Cylinder, 4-stroke, Air-cooled |
| Engine Model | 292F |
| Rated Power | 50KW To 300KW |
|---|---|
| Standby Power | 55KW To 330KW |
| Engine | YUCHAI Diesel Engine |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controler Panel | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Rated Power | 50KW To 300KW |
|---|---|
| Standby Power | 55KW To 330KW |
| Engine | YUCHAI Diesel Engine |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controler Panel | DeepSea 3110 / Smartgen |