| Power(Prime/Standby) | 5KVA/5.5KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE |
| Power(Prime/Standby) | 5KVA /5KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FA |
| Rated Power | 80KW /100KVA |
|---|---|
| Frequency | 50HZ / 60HZ |
| Current | 144A |
| Voltage | 220/380V, 230V/400V, 240V/415V |
| Engine | Euro Italy FPT/ (ITALY) |
| Rated Power | 63KVA /50 KW |
|---|---|
| Standby Power | 70KVA/ 55 KW |
| Engine | KOFO Diesel Engine |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Controler Panel | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Power(Prime/Standby) | 25KVA / 20 KW |
|---|---|
| Frequency | 50HZ / 60HZ |
| Current | 50A |
| Voltage | 220/380V |
| Engine | Cummins / 4B3.9-G1 |
| Power(Prime/Standby) | 30KVA/ 24KW |
|---|---|
| Frequency | 50HZ / 60HZ |
| Current | 50A |
| Voltage | 220/380V 230/400V |
| Engine | FAWDE / 4DX21-45D |
| Power(Prime/Standby) | 250KW/ 313KVA 280KW/344KVA |
|---|---|
| Frequency | 50HZ / 60HZ |
| Current | 450A |
| Voltage | 220/380V 230/400V 240/415V |
| Engine | FPT / C9 |
| Rated Power | 200KVA /160KW |
|---|---|
| Standby Power | 220KVA /176KW |
| Engine | Italy FPT C9 |
| Alternator | Stamford / MECC ALTE |
| Controler Panel | DeepSea / Smartgen |
| Power(Prime/Standby) | 80KVA/64KW |
|---|---|
| Frequency | 50HZ / 60HZ |
| Current | 200A |
| Voltage | 220/380V |
| Engine | Cummins / 6BT5.9-G1 |
| Cooling System | Water Cooled |
|---|---|
| Fuel Tank | 8 Hours Running |
| Speed Govern | Electronic |
| Speed | 1500rpm |
| Conditions Of Use | Land Use |