| Power(Prime/Standby) | 100KVA / 80KW |
|---|---|
| Frequency | 50HZ / 60HZ |
| Current | 200A |
| Voltage | 220/380V |
| Engine | Cummins / 6BT5.9-G2 |
| Engine | FAWDE |
|---|---|
| Alternator | Copy Stamford |
| Controller | Smartgen 6110 |
| Phase | 3 Phase |
| Warranty | 12 Months/ 1 Year |
| Power(Prime/Standby) | 45KVA/36KW |
|---|---|
| Frequency | 50HZ / 60HZ |
| Current | 68A |
| Voltage | 220/380V |
| Engine | FPT / NEF45Am1A |
| Power(Prime/Standby) | 40KW / 50KVA |
|---|---|
| Frequency | 50HZ / 60HZ |
| Current | 100A |
| Voltage | 220/380V |
| Engine | Cummins / 4BTA3.9-G2 |
| Power(Prime/Standby) | 80KVA/64KW |
|---|---|
| Frequency | 50HZ / 60HZ |
| Current | 121A/115A |
| Voltage | 220/380V,230/400V |
| Engine | Cummins / 6BT5.9-G1 |
| Power(Prime/Standby) | 240KW/ 300KVA |
|---|---|
| Frequency | 50HZ / 60HZ |
| Current | 432A |
| Voltage | 220/380V |
| Engine | Cummins /MTAA11-G3 |
| Power Power | 500KVA 400KW |
|---|---|
| Standby Power | 550KVA 440KW |
| Frenquency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v-690v |
| Engine | CCEC/USA Cummins |
| Rated Power | 48kw / 60kva |
|---|---|
| Frequency | 50HZ / 60HZ |
| Current | 86.6A |
| Voltage | 220/380V, 230V/400V, 240V/415V |
| Engine | Cummins Engine DCEC |
| Power(Prime/Standby) | 25KVA / 20 KW |
|---|---|
| Frequency | 50HZ / 60HZ |
| Current | 50A |
| Voltage | 220/380V,230/400V |
| Engine | Cummins / 4B3.9-G1 |
| Model | GP165DS |
|---|---|
| Certificate | CE/ISO9001 |
| Starting Method | Mechanical Or Electronic |
| Color | Depend |
| Cooling System | Water Cooling |