| Power(Prime/Standby) | 25KVA / 20 KW |
|---|---|
| Frequency | 50HZ / 60HZ |
| Current | 50A |
| Voltage | 220/380V |
| Engine | Cummins / 4B3.9-G1 |
| Output Power | 360kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v Optional |
| Engine | FPT |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek For Optional |
| Output Power | 12KW 15KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v Optional |
| Engine | FAWDE,Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinese Brand For Optional |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek For Optional |
| Rated Power | 188KVA /150KW |
|---|---|
| Standby Power | 200KVA /165KW |
| Engine | DONGFENG CUMMINS 6CTA8.3-G2 |
| Alternator | Stamford / MECC ALTE |
| Controler Panel | DeepSea / Smartgen |
| Generator Type | Standard Container Type Canopy |
|---|---|
| Engine Model | YUCHAI / YC6C1220L-D20 |
| Alternator | STAMFORD / MECC ALTE |
| Controller | DEEPSEA / SMARTGEN |
| Fuel Tank | 8 Hours At 100% Loading |
| Power(Prime/Standby) | 25KVA / 20 KW |
|---|---|
| Frequency | 50HZ / 60HZ |
| Current | 50A |
| Voltage | 220/380V |
| Engine | FAW Diesel Engine / 4DW91-29D |
| Type | Silent |
|---|---|
| Engine | FAWDE |
| Alternator | Stamford Type |
| Control Panel | Smartgen |
| Warranty | 12 Months / 1 Year |
| Engine | CUMMINS/FPT |
|---|---|
| Alternator | Copy Stamford |
| Controller | Smartgen 6110 |
| Phase | 3 Phase |
| Warranty | 12 Months/ 1 Year |
| Rated Power | 25KVA/20KW |
|---|---|
| Standby Power | 28KVA /22KW |
| Noise | 65dB 7 Meters Super Silent Type |
| Fuel Tank | 8 Hours /24 Hours/ 72 Hours |
| Certificate | ISO9001/ISO14001/CE |
| Power(Prime/Standby) | 80KW 100KVA |
|---|---|
| Frequency | 50HZ |
| Current | 144A |
| Voltage | 230/400V |
| Engine | FPT/NEF67Sm1 |