| Power(Prime/Standby) | 5KVA /5KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FA |
| Output Power | 50kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v Optional |
| Engine | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinese Brand For Optional |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek For Optional |
| Rated Power | 100KW /125KVA |
|---|---|
| Frequency | 50HZ / 60HZ |
| Current | 180A |
| Voltage | 220/380V, 230V/400V, 240V/415V |
| Engine | EURO FPT/ NEF67Sm1 |
| Power(Prime/Standby) | 5.5KVA / 6KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 4 Stroke |
| Power(Prime/Standby) | 5.5KVA / 6KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 4 Stroke |
| Power(Prime/Standby) | 280KW/350KVA |
|---|---|
| Frequency | 50HZ |
| Current | 504A |
| Voltage | 220/380V |
| Engine | Cummins / NTA855-G4 |
| Power(Prime/Standby) | 24kw/30kva |
|---|---|
| Frequency | 50HZ |
| Current | 43.2A |
| Voltage | 230/400V |
| Engine | Cummins / 4BTA3.9-G1 |
| Output Power | 50KW 63KVA |
|---|---|
| Frequency | 50HZ |
| Voltage | 220v - 690v Optional |
| Engine | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinese Brand For Optional |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek For Optional |
| Cooling System | Water Cooled |
|---|---|
| Fuel Tank | 8 Hours Running |
| Speed Govern | Electronic |
| Speed | 1500rpm |
| Conditions Of Use | Land Use |
| Power Rate | 200KW |
|---|---|
| Frequency | 50HZ/60HZ |
| Engine | FPT FPT/CURSOR87TE3 |
| Voltage | 230/400 |
| Alternator | Stamford/stamford Type |