| Power(Prime/Standby) | 7KW /7KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 192FAE |
| Model | GP550CCS |
|---|---|
| Certificate | CE/ISO9001 |
| Power Factor | 0.8 |
| Starting Method | Mechanical Or Electronic |
| Color | Depend |
| Model | GP550CCS |
|---|---|
| Certificate | CE/ISO9001 |
| Power Factor | 0.8 |
| Starting Method | Mechanical Or Electronic |
| Color | Depend |
| Power(Prime/Standby) | 1.7KW/2KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 180A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FA |
| Power(Prime/Standby) | 10KW/11KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 35A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Diesel Engine | 292 , 2 Cylinder In Line , 4 Stroke , Air Cooled |
| Rated Power | 7.0KW/7.5KVA |
|---|---|
| Standby Power | 7.0KW/7.5KVA |
| Engine | 192FAGE |
| Alternator | 100% Copper, Brushless, With AVR |
| Warranty | 1 Year Or 1000 Hours |
| Rated Power | 7.0KW/7.5KVA |
|---|---|
| Engine | 192FAGE |
| Alternator | 100% Copper, Brushless, With AVR |
| Warranty | 1 Year Or 1000 Hours |
| Certificate | ISO9001/ISO14001/CE |
| Model | PD50(80/100)D(E) |
|---|---|
| Certificate | CE/ISO9001 |
| Power Factor | 0.8 |
| Max Suction (m) | 8m |
| Engine Model | 170F(E)/178F(E)/186FA(E) |
| Power Rate | 7KW |
|---|---|
| Frequency | 50HZ/60HZ |
| Engine Model | 192F |
| Voltage | 230/400 |
| Alternator | Chinese Local Brand |
| Main Data | 2inch, 3inch, 4inch |
|---|---|
| Suction | 50 To 100 M³ |
| Rated Power | 2.8, 4, 6.3KW |
| Engine | 170F(E), 178F(E), 186F(E) |
| Alternator | 100% Copper |