| Power Rate | 10KVA |
|---|---|
| Frequency | 50HZ/60HZ |
| Engine | PowerFriend 292F |
| Voltage | 230/400 |
| Alternator | 100% Copper |
| Engine | CUMMINS/FPT Diesel Generator Set Smartgen |
|---|---|
| Alternator | Copy Stamford |
| Controller | Smartgen 6110 |
| Phase | 3 Phase |
| Warranty | ONE Year |
| Light Type | 4X1000W Metal Halide |
|---|---|
| Engine Type | Diesel Power , Water Cooled |
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Power(Prime/Standby) | 7000W /7000KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 15A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 192FAE |
| Light Type | 4X1000W / 4x400w Metal Halide |
|---|---|
| Engine Type | Diesel Power , 186FA Air Cooled |
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Light Type | 4X400W Metal Halide |
|---|---|
| Engine Type | Diesel Power , 186FA Air Cooled |
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Light Type | 4X1000W Metal Halide |
|---|---|
| Engine Type | Diesel Power , 186FA Air Cooled |
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Light Type | 4X400W Metal Halide |
|---|---|
| Engine Type | Diesel Power , 186FA Air Cooled |
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Light Type | 4X1000W / 4x400w Metal Halide |
|---|---|
| Engine Type | Diesel Power , Water Coled, Kubota |
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Light Type | 4X1000W Metal Halide |
|---|---|
| Engine Type | Diesel Power , 186FA Air Cooled , |
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |