| Power(Prime/Standby) | 80kva 64kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60hz |
| Current | Depending On Power |
| Voltage | 220v-690v |
| Engine | Ricardo |
| Power(Prime/Standby) | 80KW/100KVA |
|---|---|
| Frequency | 50HZ |
| Current | 144A |
| Voltage | 220/380V |
| Engine | Cummins / 6BT5.9-G1 |
| Output Power | 250KW 312KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v Optional |
| Engine | KOFO,Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinese Brand For Optional |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek For Optional |
| Output Power | 100KW 125KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220/380V,230/400V/240/415V |
| Engine | CUMMINS/6BTA5.9-G2 |
| Alternator | Stamford, Meccalte,Marathon For Optional |
| Certificate | CE/ISO9001 |
|---|---|
| Phase Number | 3 |
| Power Factor | 0.8 |
| Engine Model | FPT FPT/CURSOR87TE3 |
| Genset Structure | Slient |
| Output Power | 250KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v Optional |
| Engine | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinese Brand For Optional |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek For Optional |
| Power(Prime) | 25KVA / 20 KW |
|---|---|
| Frequency | 50HZ / 60HZ |
| Current | 50A |
| Voltage | 220/380V |
| Engine | USA Brand Cummins Engine |
| Power(Prime/Standby) | 68KVA/54KW |
|---|---|
| Standby Power | 75KVA/60KW |
| Current | 97.2A |
| Voltage | 220/380V |
| Engine | KOFO 4105IZLDS |
| Output Power | 50KW 63KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v Optional |
| Engine | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinese Brand For Optional |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek For Optional |
| Output Power | 60KW 75KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v Optional |
| Engine | Yuchai,Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinese Brand For Optional |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek For Optional |