| Output Power | 1000KVA /800KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220/400V 230/430 240/415 Optional |
| Engine | Original UK Perkins 4008TAG2A |
| Alternator | Stamford/ Mecc Alte |
| Power(Prime/Standby) | 68KVA/54KW |
|---|---|
| Standby Power | 75KVA/60KW |
| Current | 97.2A |
| Voltage | 220/380V |
| Engine | KOFO 4105IZLDS |
| Power(Prime/Standby) | 50KVA/40KW |
|---|---|
| Standby Power | 55kva / 44kw |
| Current | 72A |
| Voltage | 220/380V |
| Engine | FAWDE 4DX23-65D |
| Output Power | 1000KVA /800KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220/400V 230/430 240/415 Optional |
| Engine | Original UK Perkins |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek For Optional |
| Power(Prime/Standby) | 100KVA/80KW |
|---|---|
| Standby Power | 110KVA / 88KW |
| Current | 160A |
| Voltage | 220/380V |
| Engine | SDEC SC4H160D2 |
| Power(Prime/Standby) | 50KVA/40KW |
|---|---|
| Standby Power | 55kva / 44KW |
| Current | 100A |
| Voltage | 220/380V |
| Engine | Yuchai YC4D85Z-D20 |
| Power(Prime/Standby) | 25KVA / 20 KW |
|---|---|
| Frequency | 50HZ / 60HZ |
| Current | 50A |
| Voltage | 220/380V |
| Engine | FAW Diesel Engine / 4DW91-29D |
| Power(Prime/Standby) | 24kw/30kva |
|---|---|
| Standby Power | 26kw/33kva |
| Current | 45.6A |
| Voltage | 230/400V |
| Engine | FAWDE 4DW21-53D |
| Output Power | 80KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220/380V,230V/400V,240V/415V |
| Engine | PERKINS (option FAWDE/FPT/CUMMINS) |
| Alternator | Original Stamford / Mecc Alte |
| Rated Power | 150KVA/120KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220/380V,230/400V, 240/415V |
| Engine | Original UK Perkins /1106A-70TAG2 |
| Alternator | Original Stamford / Mecc Alte |