| Power(Prime/Standby) | 100KVA/80KW |
|---|---|
| Standby Power | 110KVA / 88KW |
| Current | 160A |
| Voltage | 220/380V |
| Engine | PFT FPT |
| Power(Prime/Standby) | 5000W/5KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE, 1 Cylinder , Diesel Engine |
| Type | Silent |
|---|---|
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Engine | FPT |
| Alternator | STAMFORD TYPE |
| Control Panel | Smartgen 6110 |
| Power(Prime/Standby) | 30KW/38KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60hz |
| Current | 63A |
| Voltage | 220v-480v |
| Engine | FAWDE /4DX22-50D |
| Type | With Silent Shell |
|---|---|
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Engine | FPT |
| Alternator | STAMFORD TYPE/Chinese Alternator |
| Control Panel | Smartgen 6110 |
| Rated Power | 100KVA/80KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220/380V |
| Engine | Chinese WEIFANG Ricardo Engine |
| Alternator | Chinese Alternators |
| Output Power | 16KW 20KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v Optional |
| Engine | FAWDE |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek For Optional |
| Power(Prime/Standby) | 85KVA/68KW |
|---|---|
| Standby Power | 94KVA/75KW |
| Current | 123A |
| Voltage | 220/380V |
| Engine | Cummins |
| Rated Power | 40KVA / 32KW |
|---|---|
| Frequency | 50HZ / 60HZ |
| Current | 60A |
| Voltage | 220/380V, 230V/400V, 240V/415V |
| Engine | FPT FPT/ F32SM1A ( Made In Italy) |
| Output Power | 160KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v Optional |
| Engine | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinese Brand For Optional |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek For Optional |