| Power(Prime/Standby) | 32kw/40kva |
|---|---|
| Frequency | 50HZ |
| Current | 58A |
| Voltage | 220/380V |
| Engine | Cummins / 4BT3.9-G1 |
| Output Power | 16KW 20KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v Optional |
| Engine | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinese Brand For Optional |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek For Optional |
| Output Power | 48KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v Optional |
| Engine | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinese Brand For Optional |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek For Optional |
| Output Power | 16KW 20KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v Optional |
| Engine | Kubota,Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinese Brand For Optional |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek For Optional |
| Power(Prime/Standby) | 100KVA/80KW |
|---|---|
| Standby Power | 110KVA / 88KW |
| Current | 144A |
| Voltage | 220/380V |
| Engine | SDEC SC4H160D2 |
| Output Power | 10KW 12KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v Optional |
| Engine | Laidong,FAWDE For Optional |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek For Optional |
| Output Power | 25KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v Optional |
| Engine | Yangdong,KOFO,FAWDE,Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinese Brand For Optional |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek For Optional |
| Rated Power | 40KVA / 32KW |
|---|---|
| Frequency | 50HZ / 60HZ |
| Current | 58A |
| Voltage | 220/380V, 230V/400V, 240V/415V |
| Engine | CUMMINS 4BT3.9-G1 |
| Rated Power | 400KVA / 320KW |
|---|---|
| Frequency | 50HZ / 60HZ |
| Current | 576A |
| Voltage | 220/380V, 230V/400V, 240V/415V |
| Engine | FPT FPT/ CURSOR13TE3A MADE IN ITALY |
| Output Power | 80kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v Optional |
| Engine | Lovol |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek For Optional |