| Output Power | 20KW 25KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v Optional |
| Engine | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinese Brand For Optional |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek For Optional |
| Output Power | 20KW 25KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v Optional |
| Engine | FAWDE,Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Chinese Brand For Optional |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek For Optional |
| Power(Prime/Standby) | 30KVA/ 24KW |
|---|---|
| Frequency | 50HZ / 60HZ |
| Current | 50A |
| Voltage | 220/380V 230/400V |
| Engine | RAYWIN ENGINE |
| Rated Power | 125kva / 100kw |
|---|---|
| Frequency | 50HZ / 60HZ |
| Current | 180A |
| Voltage | 220/380V, 230V/400V, 240V/415V |
| Engine | Original Italy FPT/ NEF67Sm1 |
| Power(Prime/Standby) | 5KVA 10KVA 15KVA 20KVA 30KVA |
|---|---|
| Current | 10A-60 |
| Voltage | 220/380V |
| Engine | Chinese Engine KOFO/ FAW/ WEICHAI/YUCHAI |
| Alternator | Original Stamford / Mecc Alte |
| Standby Power | 300KW / 375KVA |
|---|---|
| Frequency | 50HZ / 60HZ |
| Current | 540A |
| Voltage | 220/380V, 230V/400V, 240V/415V |
| Italy Engine | FPT FPT/ CURSOR13TE2A |
| Power(Prime/Standby) | 15KVA |
|---|---|
| Current | 22A |
| Voltage | 220/380V |
| Engine | Chinese Engine Fawde |
| Alternator | Original Stamford / Mecc Alte |
| Power(Prime/Standby) | 70KW/88KVA 77KW/96KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60hz |
| Current | Depending On Power |
| Voltage | 220v-690v For Option |
| Engine | Ricardo/R6105ZDS |
| Rated Power | 80KW/100KVA |
|---|---|
| Standby Power | 88KW/110KVA |
| Engine | FAWDE CA6DF2-14D |
| Alternator | Stamford Type, Brushless, 100% Copper |
| Controler Panel | DeepSea / Smartgen |
| Output Power | 60KW 75KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220/380V 230/400V 240/415V |
| Engine | FPT NEF45 SM 2A |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek For Optional |